Наші роботи

Завдяки високим технічним властивостям паркетна дошка отримала широке використання при виготовленні дерев’яних виробів. Головні вироби які ми виготовляємо це столи, сходинка із паркетної дошки, щаблі, підвіконня, стільниці.

Стіл

Стіл можна вважати одним із найпоширеніших елементів інтер’єра у приміщенні. Існує безліч видів столів які відрізняються між собою за формою, розміром, призначенням. Найбільш розповсюджені вважаються прямокутні. Окрім того, існують також круглі, кутові, овальні та інших криволінійних форм.

Стіл складається зі стільниці та ніжок які ще звуться опорою. Зазвичай стіл має чотири опори, але бувають з однією або навіть без жодної. Стіл без ніжок зветься безопорний. Також столи можуть комплектуватися висувними ящиками або полицями для більшої функціональності або зручності. Більшість столів має цільну стільницю, але є такі у яких вона складується. Такі столи називаються трансформерами. У зібраному стані вони займають дуже мало місця, але при розкритті можуть збільшуватися до трьох-чотирьох разів.

До основних видів слід віднести столи кухонні, обідні, кавовий, сервірувальні, розділочні, барні. Окрім того, є столи письмові, журнальні, стіл для телевізора, туалетний, комп’ютерний, більярдний. Перераховані столи це лише мала частка, проте вона є однією із поширених.

Стіл із дубової паркетної дошки

стіл із паркетної дошки чорний

Стіл із паркетної дошки сорту Табак

stol is parketnoi doski

Сходинки із паркетної дошки

Великим попитом серед покупців користуються сходинки. Слід сказати, що сходинка із паркетної дошки, це не тільки частина інтер’єру, але й спосіб переміщення з одного поверху на інший. Відповідно переміщення по сходах повинно бути не тільки максимально безпечним, але й зручним. Звідси випливають мінімальні вимоги при виготовленні сходинок. Тільки при дотриманні цих вимог користування вважається безпечним. До головних вимог слід віднести:

по-перше, ширина сходинок не повинна перевищувати понад 90 см;

по-друге, глибина щаблі у межах від 25 см до 32 см;

по-третє, висота між щаблями від 14 см до 20 см.

Виключенням можуть становити пожежні сходинки або приміщення де не має змоги дотримуватися вимогам стандарту.

Сходинка складається із декількох елементів. Головним елементом є наклонний марш зі сходинками, горизонтальна площадка та бильця. Головним призначенням билець є безпека руху по сходах, але у деяких випадках вони можуть бути просто елементами декору інтер’єра. Своєю чергою бильця можуть складатися із поручнів та балясин. Поручні можуть кріпитися безпосередньо до бильця, або до стін. Балясина, це нижня та верхня опірна стійка для билець.

Одномаршева напівгвинтова сходинка

stupeni is parketnoy doskistupeni is parketnoy doski stupeni is parketnoy doski stupeni is parketnoy doski stupeni is parketnoy doski stupeni is parketnoy doski stupeni is parketnoy doski stupeni is parketnoy doski stupeni is parketnoy doski

Сходинка двомаршова з напівплощадкою

stupeni is parketnoy doski

Одномаршова зі звитою на чверть входом та верхнім щаблем

stupeni is parketnoy doski

Слід сказати, що наше Паркетне Ательє приймає замовлення на виготовлення виробів із паркетної дубової дошки. Ми завжди готові реалізувати Ваші ідеї та ідеї Ваших дизайнерів. Дерев’яні вироби легко вписуються до інтер’єру і які будуть чудовим доповненням до вашого підлогового покриття із паркетної дошки.

×