Різновид сортів паркетної дошки

Наше  parquet-atelier пропонує для Вас декілька категорій паркетної дошки:

Сорт Селект

До сорту Селект відносяться вироби які можуть містити сучки з розмірами до 7-8 мм. Допустима також наявність випавших або “відмерлих”залишків. Їх діаметр не може перевищувати 3 мм. За стандартом також можливе деяке відхилення від кольору, але розбіжність обов’язково повинна знаходитися в межах природних відтінків здорової деревини. Для того, щоб сучки які випали у результаті різання не порушували естетичні властивості їх заповнюють спеціальною мастикою. У даному сорті відсутні сучки та тріщини.

Паркет Натур

Сорт Натур може мати сучки любого розміру. Дозволяється також наявність випавших залишків гілок і відмерлих варіантів. Їх розміри не повинні перевищувати  15 мм. За стандартом передбачено широку палітру відтінків дубової деревини, а також невеликі невідповідності або дефекти окраски. Також при цьому можуть мати місце невеличкі тріщини та променеподібні щілі у сучках.

 

Паркет РустикСорт Рустік як і Натур, може включати сучки без обмеження у розмірі. З «мертвими» і випавшими, ситуація більш лояльна, адже їх діаметр доходить до 25-30 мм. Невідповідності забарвлень, а також дефекти відтінків можуть бути будь-якими. Іноді зустрічаються тріщини до 5 мм по ширині та 200 мм — в довжину. Специфікація допускає присутність серцевини будь-якого кольору.

 

 

 

Сорт Товассо СелектСорт Tobacco Селект вид паркетної дошки, у якої присутні контрастні ділянки кавових, а також шоколадних відтінків. Матеріал може містити сучки габаритами до 8 мм. До «відмерлих» і випавших сучкам стандартизація більш сувора: діаметр не повинен перевищувати 3 мм. Сучки, які випали заведено закладати мастикою. Не допускається присутність серцевини або малих тріщин.

 

 

 

Паркет Tobacco Rustic

Сорт Tobacco Рустік є спеціальною селекцію, в якому є яскраво виражені контрастні ділянки шоколадного і кавового кольору. У деревині можуть бути сучки будь-якого розміру. Повипадавші або «відмерлі» залишки габаритами не більше 25-30 мм також можуть бути допущені. Вони можуть бути до 200 мм в довжину і 5 мм — в ширину. Якщо при виробництві виявляється випав сучок, дрібна тріщина, то вони заповнюються мастикою.

×