Різновид сортів паркетної дошки

Наше  parquet-atelier  пропонує Вам на вибір різні сорти лицьовій поверхні дубової паркетної дошки:

Сорт Селект

Сорт Селект

До сорту Селект відноситься продукція, яка відібрана з натуральної деревини з максимальним розміром живих сучків до 8 мм. Більш того допустима присутність сучків, що випали, діаметр яких не може перевищувати 3 мм. За стандартом також допускається деякі відхилення кольору в рамках природного кольору здорового дерева. Всі сучки, які випали заповнюються спеціальною мастикою. В даному сорті відсутні сучки і тріщини.

Паркет Натур

Сорт Натур

В сорті Натур дозволяються відхилення кольору в межах здорових відтінків деревини.  Допускається більша інваріативність кольору ніж в сорті Селект. Включають здорові сучки діаметром до 20 мм, а також «відмерші» та сучки, які випали з діаметром до 10 мм.  Більш того, інші дефекти (не круглі, сучки які випали, невеликі тріщини) допускаються тієї ж площею, що і коло з діаметром 10 мм. Сучки, які випали і тріщини заповнюються мастикою. Не допускаються заболонь, темна серцевина, червоточини.

 

Паркет Рустик

Сорт Рустік

У селекції сорту Рустік допускаються будь-які здорові сучки без обмеження, включаючи сучки з променевими тріщинами. Саме так як і Натур, може включати «відмерші» та сучки, які випали з діаметром до 30 мм.   Не круглі сучки, які випали й тріщини площею, що і коло діаметром 40 мм, однак серцевина, в тому числі темна, допускається. Сучки, які випали і тріщини заповнюються мастикою.

 

 

Паркет Tobacco Rustic

Сорт Рустік ΙΙ

Селекція сорту Рустік ΙΙ передбачає відбір досок з яскравими кольоровими варіаціями зустрічаючими в деревині дуба за винятком заболоні. Після фінішної обробки паркет з даної селекції має строкату, яскраву фактуру. Саме так, аналогічно сорту Рустік допускаються «відмерші» та сучки, які випали діаметром до 30 мм. Так само не круглі сучки, які випали й тріщини площею, що і коло діаметром 40 мм. Серцевина, включаючи темну, допускається. Сучки, які випали і тріщини заповнюються мастикою.

На цій сторінці наведено приклади видів селекцій з нефарбованої паркетної дошки. Кольорові відмінності деревини будуть більш помітні на світлих тонах після фінішної обробки маслами і лаками. Готова продукція приведена в розділі Паркет.

×