Фільтр

250 мм

Сортувати:
 • Паркетна дошка KALABRIEN дуб однополосний

  5992
  Двошарова паркетна дошка, також її називають інженерною. Верхній шар із дубового шпону , у результаті чого відрізнити від цільної деревини неможливо. Нижній шар виготовлено із фанери. Поверхня може мати різні тиснення та малюнки. Така технологія зветься брашування. Ткож при необхідності паркет можно шліфувати до 4-5 разів.
  Читати далі
 • паркетная доска инженерная доска

  QUIBERON (Mix)

  30
  Акція на дошку QUIBERON індженерної конструкції, сорт Mix від українського виробника. Ширина дошки 250 мм, довжина у палубному наборі від 600 мм до 2400 мм. Також у такому розмірі і сорті доступні кольори TERRA COTA. Сорт Mix в основному складаеться з сорту Рустік, проте також в ньому присутні сорта Натур, Селект. При заказі уточнюйте об'єм, кількість може бути обмеженою.
  Читати далі
 • паркетная доска из дуба

  TERRA COTA (Mix)

  30

  Акційна дошка TERRA COTA інженерної конструкції, сорт Mix, фабрики Тандем. Ширина дошки 250 мм, довжина в палубному наборі від 600 мм до 2400 мм. Також в таких розмірах і цьому сорті доступні кольори KILIMANDGARO, QUIBERON. Сорт Mix у більшості складається з сорту Рустік, але також в ньому присутні сорти Натур, Селект. При замовленні уточнюйте обсяг, кількість може бути обмеженою.

  Читати далі

Показано 3 результати