Паркетне ательє виробляє паркетну дошку преміум класу найвищої якості й ексклюзивного дизайну для створення Вашого унікального інтер'єру. Наші натуральні дерев'яні покриття для підлоги - паркетна дошка, паркет для створення патернів французької, італійської, угорської ялинки, а також: стінових панелей, сходинок для сходів, підвіконь, стільниць не залишать байдужими найвимогливіших клієнтів. Вся наша продукція виробляється у так званій «Інженерної конструкції» це дає міцність і відсутність суттєвої деформації продукції в умовах тривалої експлуатації. Застосовувана технологія забезпечує ідеальний і рівномірний рівень сушки в кожній частині паркетної дошки. Все це забезпечує ідеальну міцність виробу і робить його придатним матеріалом навіть для укладання в приміщеннях з високою вологістю, таких, як ванні кімнати та кухні. Інженерний паркет є ідеальним рішенням при використанні опалювальної системи «тепла підлога». Завдяки своїй високій щільності, створює меншу ізоляцію і забезпечує набагато вищу теплопровідність, ніж паркет інших типів.

Наша продукція - це найкраще рішення для створення Вашого унікального інтер'єру.

Раді бачити Вас на нашому сайті Паркетне Ательє. Ми пропонуємо Вам купити паркетну дошку високої якості від українського виробника Тандем. Це двошарова односмугова інженерна конструкція. На сьогодні, інженерну дошку застосовують в багатьох виробах. Крім підлогового покриття з неї можна виготовити багато виробів які використовуються в побуті, наприклад:
– дерев’яні підвіконня для вікон
– стінові панелі
–  стільниці для кухонь різної форми та конфігурації
– столи кухонні круглі, прямокутні, квадратні
– східницю для сходів і порогів
– клеєний плінтус з дубової ламелі

На сторінках сайту Ви зможете ознайомитися з асортиментом і характеристиками товару та купити паркетну дошку. На сторінці товару Ви зможете вибрати певний сорт та ширину дошки. Більш детально про відмінності між сортами можна прочитати в статті Різновиди сортів паркетної дошки. У розділі Укладання можна ознайомитися з укладкою паркетної дошки.

Також, ми пропонуємо Вам відвідати наш салон в місті Харків у якому можна придбати паркетну дошку. Тримаючи у руці зразок Вам краще буде зрозуміти, що більше підходить Вам. Бо окрім кольору дошка має ще різну фактуру поверхні. Вона може бути гладкою, або брошурованою. Окрім класичної паркетної дошки на Вас чекає великий вибір французької, англійської (Herringbone) ялинки та модульного паркету. Так само в нашому ательє представлені стінові панелі, стільниці, сходи, плінтуса, засоби з догляду за паркетом. Більш того, якщо Вас цікавлять дерев’яні вироби з нестандартними розмірами, то це точно до нас.

Зателефонувавши нам, Ви отримаєте професійну консультацію на всі Ваші питання. Наші консультанти допоможуть підібрати для Вас інженерну дошку з урахуванням Ваших побажань і переваг. Ми готові докласти максимум зусиль для того, щоб наші клієнти знайшли кращі рішення виходячи зі своїх потреб. Діє спеціальна пропозиція для дизайнерів інтер’єру і паркетних майстрів.

×