Паркетне ательє виробляє паркетну дошку преміум класу найвищої якості й ексклюзивного дизайну для створення Вашого унікального інтер'єру. Наші натуральні дерев'яні покриття для підлоги - паркетна дошка, паркет для створення патернів французької, італійської, угорської ялинки, а також: стінових панелей, сходинок для сходів, підвіконь, стільниць не залишать байдужими найвимогливіших клієнтів. Вся наша продукція виробляється у так званій «Інженерної конструкції» це дає міцність і відсутність суттєвої деформації продукції в умовах тривалої експлуатації. Застосовувана технологія забезпечує ідеальний і рівномірний рівень сушки в кожній частині паркетної дошки. Все це забезпечує ідеальну міцність виробу і робить його придатним матеріалом навіть для укладання в приміщеннях з високою вологістю, таких, як ванні кімнати та кухні. Інженерний паркет є ідеальним рішенням при використанні опалювальної системи «тепла підлога». Завдяки своїй високій щільності, створює меншу ізоляцію і забезпечує набагато вищу теплопровідність, ніж паркет інших типів.

Наша продукція - це найкраще рішення для створення Вашого унікального інтер'єру.

Паркетна дошка в Україні від вітчизняного виробника вологостійкої паркетної дошки. Купити паркетну дошку можна у нашому салоні, або на нашому сайті.

Паркетна дошка є двошаровою інженерною конструкцією. На сьогодні, інженерну дошку або паркетну дошку застосовують у багатьох виробах. Крім підлогового покриття з неї можна виготовити багато предметів, що використовуються в побуті, наприклад:

  • дерев’яні підвіконня для вікон
  • стінові панелі
  • стільниці для кухонь різної форми та конфігурації
  • столи кухонні круглі, прямокутні, квадратні
  • сходинки для сходів та порогів, капінос
  • клеєний плінтус із ламелі дуба

На сайті можна ознайомитись з асортиментом і характеристиками товару. Окрім того, по-перше, в розділі Паркетна дошка ви можете вибрати потрібний сорт і потрібну ширину дошки. По-друге, детально прочитати про відмінності сортів у статті Різновиди сортів паркетної дошки. У розділі Укладання можна ознайомитись про способи укладання паркетної дошки. Крім того, ми пропонуємо Вам відвідати наш салон у місті Харків у якому представлені зразки паркетної дошки, французької ялинки, англійської (Herringbone) ялинки. Також у нас представлені стінові панелі, стільниці, сходи, плінтуса, засоби догляду за паркетом. Відвідавши наш салон, Вам краще буде зрозуміти, що більше підходить Вам. Отже, окрім кольору дошка має ще різну фактуру поверхні. Вона може бути гладкою, або брошурованою.

Зателефонувавши нам, Ви отримаєте професійну консультацію з усіх питань, що Вас цікавлять. Наші консультанти допоможуть підібрати для Вас паркетну дошку з урахуванням Ваших побажань та уподобань. Ми готові докласти максимум зусиль для того, щоб наші клієнти знайшли найкращі рішення, виходячи зі своїх потреб. Якщо ви ще не визначилися, що купувати, почитайте нашу статтю про відмінності між паркетною дошкою і паркетом. Діє спеціальна пропозиція для дизайнерів інтер’єру та паркетних майстрів. Крім того, слід сказати, що Паркетне Ательє співпрацює з надійним виробником паркетної дошки в Україні починаючи з 1998 року.

НАШІ РОБОТИ

Завдяки високим технічним характеристикам паркетна дошка набула широкого застосування при виробництві дерев’яних виробів. Основні вироби, які ми виробляємо це столи, сходи з паркетної дошки, сходи, підвіконня, стільниці.

Столи

Стіл можна вважати одним із найпоширеніших елементів інтер’єру в приміщенні. Існує безліч видів столів які відрізняються між собою формою, розміром, призначенням. Найбільш поширеною формою столу є прямокутна. Крім того, існують круглі, кутові, овальні та інших нелінійних форм.

Стіл складається зі стільниці та ніжок, які ще називаються опорами. Як правило, таких опор чотири та кріпляться вони по кутах столу, але бувають і на одній ніжці й навіть без ніжок. Столи без ніжок називають без опорні. Крім того, столи можуть комплектуватися висувними ящиками або полицями для підвищення функціональності та зручності столу. Більшість столів мають цілісну стільницю, але є такі, у яких вона складається. Такі столи називаються трансформерами. У зібраному стані вони займають дуже мало місця, але при розкритті можуть збільшуватися у розмірі до трьох-чотирьох разів.

До основних видів слід віднести столи кухонні, обідні, кавові, сервірувальні, обробні, барні. Крім того, є столи письмові, журнальні, туалетні, комп’ютерні, стіл для телевізора, більярдний стіл. Перераховані вище столи це лише мала частина, але більш поширена.

Стіл із дубової паркетної дошки

stol v londone

 

Стіл із паркетної дошки сорту Табак

stol is parketnoi doski

 

Сходи із паркетної дошки

Великою популярністю серед покупців користуються сходи. Слід сказати, що сходи з паркетної дошки це не тільки частина інтер’єру, але й засіб переміщення з одного поверху на інший. Відповідно пересування сходами має бути не тільки максимально безпечним, а й зручним. Звідси випливають мінімальні вимоги для виготовлення сходових прольотів. Тільки за дотримання цих вимог експлуатація вважається безпечною. До основних вимог слід зарахувати:

  • по-перше, відстань між стінами, тобто ширина щаблів має бути не більше 90 см;
  • по-друге, глибина щаблі в межах від 25 см до 32 см;
  • по-третє, висота між сходами від 14 см до 20 см.

Винятки можуть становити пожежні сходи або приміщення, де немає можливості дотримуватись вимог стандарту. Сходи складаються з декількох конструктивних елементів. Основним елементом є похилий марш зі сходами, горизонтального поворотного майданчика та поручнів. Основним призначенням поручнів є безпека пересування сходами, але в деяких випадках вони можуть бути частиною декору інтер’єру. Своєю чергою перила можуть складатися з поручнів та балясин. Поручні можуть кріпитися безпосередньо до перил, а в тих випадках, коли з боків сходів знаходяться стіни, безпосередньо до стіни. Балясина, це нижня та верхня опорна стійка поручнів.

Існує великий різновид типу сходів із паркетної дошки залежно від форм.

Одномаршеві напіввинтові сходи

stupeni is parketnoy doskistupeni is parketnoy doski

stupeni is parketnoy doskistupeni is parketnoy doski

 

 

stupeni is parketnoy doski stupeni is parketnoy doski

stupeni is parketnoy doskistupeni is parketnoy doski

 

Сходи двомаршеві із напівплощадкою

 

stupeni is parketnoy doski

 

Одномаршева зі звитою на четвертину входом та верхньою сходинкою

 

stupeni is parketnoy doski

Слід сказати, що наше Паркетне Ательє приймає замовлення виготовлення виробів з паркетної дубової дошки. Ми готові реалізувати Ваші ідеї та ідеї Ваших дизайнерів. Дерев’яні вироби легко вписати в інтер’єр, який буде прекрасним доповненням до вашого підлогового покриття з паркетної дошки.

Модульний паркет

Раді поділитись новиною, наш асортимент поповнився модульним паркетом. На відміну від звичайного паркету, модульний паркет складається із різних плашок, які своєю чергою створюють той чи інший візерунок. Таким чином, якщо Вам набридло, або не подобається класичне укладання паркету, або укладання типу ялинкою, є шанс, що відповідне задоволення Ви знайдете саме в модульному паркеті. На сьогодні ми готові прийняти замовлення на виготовлення семи різних видів візерунків модульного паркету, але це ще не все. Надалі ми плануємо збільшити різноманітність зразків. Розміри щита складають близько 70 см.

модульный паркет "корзинка"   модульный паркет "сеть"   модульный паркет "узел"модульный паркет "икс"   модульный паркет "спектр"

×