Важлива інформація

Паркетне Ательє пропонує вам якісне покриття для підлоги з натуральних матеріалів. Наш паркет складається березової фанери, яка не боїться води, до якої клеяться дубові ламелі. Ми використовуємо тільки поліуретановий клей з високою водостійкістю. Така комбінація сортів деревини підвищує міцність і зносостійкість паркету.

Покриття для підлоги Паркетна Ательє – це вітчизняний продукт. Паркет створюється на фабриці з повним замкнутим циклом виробництва. Ми закуповуємо якісну деревину, розпилюємо її, позбавляючись від невідповідних ділянок. Склеювання, сушка і фінішна обробка паркету також відбувається на фабриці.

На останньому етапі паркетна дошка шліфується для створення красивого ефекту приємною на дотик поверхні дерева. Її допомагають захистити від пошкоджень і впливу ультрафіолету різні види натуральних олій. Паркетне Ательє пропонує вам покриття підлоги різних відтінків, які виходять за допомогою тонування нешкідливими для людини речовинами. Крім того, гарний малюнок можна отримати за допомогою штучного старіння зовнішнього шару дуба.

×